Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
TELEFÓNNE ČÍSLO
0915 611 288, 0915 703 613
E-MAILOVÁ ADRESA
michal.stolar007@gmail.com

Brúsenie parkiet - Renovácia parkiet

Brúsenie parkiet - Renovácia parkiet

Viac našich referencií nájdete priamo tu.


Brúsenie parkiet , renovácie parkiet realizujeme hlavne na západnom  a strednom Slovensku. Brúsenie parkiet realizujeme profi brúskami j značek  Lagler a Festool, ktoré majú svoje vlastné odsávanie a tým sa stáva brúsenie parkiet bezprašným. Brúsenie lakovaných parkiet (brúsenie starého laku zrnitosťou 24 až 120).

Prečo brúsenie a renovácia parkiet?

Ak sa práve rozhodujete, čo so starými parketami máme pre Vás to správne riešenie. V prípade, že sú parkety zachovalé je najlepšou voľbou brúsenie parkiet a renovácia. Dôvodov na renováciu parkiet je hneď niekoľko, pričom na prvom mieste stojí finančná stránka. I staré parkety sa za dobrú cenu môžu premeniť na krásnu podlahu. Nový vzhľad Vašej podlahy dosiahneme odstránením starých náterov brúsením, opravíme závady a poškodenia tmelením. Veľmi poškodené parkety (mechanické poškodenie, prepálenie...) vymeníme, prípadné prázdne miesta po priečkach či starých kachliach doložíme novými parketami.

Niekoľko dôvodov pre renováciu parkiet:

 • renovácia parkiet dokáže ušetriť nemalé peniaze, ktoré by sa inak museli investovať do nákupu novej podlahovej krytiny
 • renovácia parkiet dovolí zachovať pôvodný nádych miestnosti
 • možnosť niekoľkonásobnej renovácie parkiet
 • parkety sú antistatické - vhodné pre alergikov
 • parkety majú dlhú životnosť
 • parkety majú výborné izolačné a zvukotesné vlastnosti
 • renovácia parkiet je jednoduchá a pomerne rýchla
 • značne poškodené alebo dokonca chýbajúce parkety je možné vymeniť

Oprava parkiet

Opravu parkiet realizujeme po obhliadke a následnom určení chýb a nedostatkov. Pri oprave parkiet postupujeme nasledovne:

 • výmena poškodených parkiet
 • brúsenie parkiet rôznymi brúsnymi papiermi
 • tmelenie parkiet je sa realizuje v prípade že sú parkety úplne alebo z veľkej časti pevne ukotvené
 • lakovanie parkiet

Predbežná cenová ponuka vám bude zaslaná e-mailom po zameraní.