Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
TELEFÓNNE ČÍSLO
0915 611 288, 0915 703 613
E-MAILOVÁ ADRESA
michal.stolar007@gmail.com

Čistenie a ošetrovanie drevených podláh

Čistenie a ošetrovanie drevených podláh

Viac našich referencií nájdete priamo tu.


Najväčšími nepriateľmi drevených podláh sú voda a piesok. Parkety je potrebné čistiť metlou alebo vysávačom, občas ich môžete utrieť vlhkou - nie mokrou handrou. Parkety sa nesmú čistiť vodou.

Pre každodennú údržbu odporúčame používať čistiace prostriedky pre parkety, pričom pozorne dodržiavajte priložený návod na použitie.

Aby ste parkety ochránili pred vodou a pieskom, v priebehu zimy aj od soli, používajte pred vchodom čistiace rohože. Nohy stolov, stoličiek a iného nábytku opatrite filcovými podložkami, ktoré je potrebné nalepiť a nie prichytiť.

Po parketách nechoďte na vysokých podpätkoch.

Celú škálu výrobkov vhodných na ošetrovanie drevených podláh máme v ponuke.

V prípade laminátových, vinylových a linokorkových podláh je údržba jednoduchšia. Ale pre zachovanie kvality a dlhodobé užívanie podlahy je potrebné používať čistiace prostriedky na to určené.