Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
TELEFÓNNE ČÍSLO
0915 611 288, 0915 703 613
E-MAILOVÁ ADRESA
michal.stolar007@gmail.com

Drevené parkety

Drevené parkety

Naše referencie / produkty

1.DREVENÉ PARKETY - DREVENÉ

2.DREVENÉ PARKETY - LAMELOVÉ

3.DREVENÉ PARKETY - MASÍVNE

4.DREVENÉ PARKETY - REPREZENTATÍVNE

5.DREVENÉ PARKETY - SELSKÉ

6.DREVENÉ PARKETY - UMELECKÉNaše drevené parkety:

 • zaručujú zdravé bývanie a moderný životný štýl
 • sú ošetrované prírodnými olejmi alebo lakmi
 • sú vhodné pre alergikov
 • sú vhodné pre podlahové kúrenie
 • vďaka ich mimoriadnej stabilite sú vysoko odolné voči oderom
 • majú dlhú životnosť, nenáročnú údržbu pričom dokonale odpudzujú vodu a nečistoty
 • dodávajú priestoru príjemnú atmosféru a eleganciu

Drevené parkety

Pozeráte si často časopisy o bývaní a divíte sa, ako sa im darí vytvárať takú príjemnú atmosféru? Vytvoriť harmonický celok je v skutočnosti celkom ľahké, pokiaľ vieme odkiaľ začať. Čo takto začať od podlahy? Podľa štatistík na celkovom dojme sa podlaha podieľa 60-timi percentami. Keď si pri zariaďovaní zvolíte akýkoľvek postup, štýl, materiál a farby, drevo je vždy istá karta. Drevo vždy bolo a bude nadčasový materiál.

Drevo je materiál neobmedzených možností. Nedá sa s ničím porovnať. Drevo je krásne, neopakovateľné a živé. Preto sa už po stáročia stále teší veľkej obľúbenosti.

Medzi najvýznamnejšie prednosti drevených parkiet patrí takpovediac neobmedzená životnosť, ovplyvnená len kvalitou povrchovej úpravy dreva. Drevené parkety majú silnú energiu pôsobia v interiéri prirodzene, má príjemnú vôňu a pri dotyku pôsobia relaxačne. Drevo ako surovina je tiež ekologicky nezávadné a teda vhodné pre alergikov aj deti.

V súčasnosti sú samozrejmosťou aj drevené parkety vhodné na podlahové kúrenie, čo im poskytuje miernu výhodu oproti "studeným" materiálom, keďže drevené parkety sú aj pri vypnutom kúrení prirodzene príjemné.

Parketová podlaha z prírodného dreva je vždy čistá, hygienická a pri styku vyvoláva pocit tepla. Parkety pre svoju elektrickú nevodivosť nedržia špinu a prach.

Hlavné výhody drevených parkiet:

 • prirodzený vzhľad, na dotyk príjemný povrch
 • zdravotná nezávadnosť
 • dlhá životnosť
 • nevhodné do vlhkého prostredia