Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.
TELEFÓNNE ČÍSLO
0915 611 288, 0915 703 613
E-MAILOVÁ ADRESA
michal.stolar007@gmail.com

Schody

Schody

Viac našich referencií nájdete priamo tu.


Podľa požiadaviek zákazníka je možný výber z materiálov:

  • Drevené schody
  • Laminátové schody
  • Vynilové schody
  • Kobercové schody

Drevené schody - presne na mieru, všetky druhy dreva buk, dub, jaseň, javor, orech, smrek, borovica a iné podľa Vašich požiadaviek s možnosťou kombinácii s nerezou. Schody z rôznych drevín je možné farebne tónovať (morenie) alebo kartáčovať čo má vplyv na zvýraznenie štruktúry. Súčasťou našej dodávky je presné zameranie stavby, podrobné prejednanie požiadaviek zákazníka, vypracovanie potrebnej grafickej dokumentácie. Samozrejmosťou je aj doprava výrobkov na miesto určenia a kompletná montáž.

Pri podrobnom prejednaní zákazky sme pripravení predložiť širokú paletu prvkov makety jednotlivých typov schodov, ktorými sa vytvorí zákazníkovi široký priestor pre voľbu a uskutočnenie svojich predstáv.

Cena schodov je stanovená na základe konkrétnych schodísk, rozmerov rôznych doplnkov požadovaných zákazníkom.

Pomôžeme vám s výberom tak, aby schody pôsobili príjemne a súčasne bol obklad kvalitný a zodpovedal požadovanej záťaže.